Instrukcja obsługi dla użytkownika Cadel Sweet3 7

Instrukcja obsługi Cadel Sweet3 7 to szczegółowy podręcznik użytkowania, który pomoże Ci w pełni wykorzystać wszystkie funkcje i możliwości tego modelu. Instrukcja zawiera informacje dotyczące instalacji, łączenia i konfiguracji urządzenia, a także wyjaśnienie wszystkich funkcji i opcji, które oferuje. Instrukcja także zawiera kompletny przegląd jego ustawień, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Instrukcja obsługi Cadel Sweet3 7 pomoże Ci w pełni wykorzystać swoje urządzenie i zapewni Ci sprawną i bezproblemową pracę.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi dla użytkownika Cadel Sweet3 7

Piecyk na pellet Sweet od Cadel – wersja Air – nadmuch na jedno pomieszczenie

Model Sweet o mocy 7, 0 kW stworzony został do ogrzewania średniej wielkości pomieszczeń. Wyposażony jest w tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajnością czynią go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 8, 8 do 25 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić.

Technologia Cubed

Produkty Cadel posiadają technologię Cubed i całkowicie szczelną komorę spalania. Oznacza to, większe bezpieczeństwo, lepsze osiągi i mniejsze zanieczyszczenie. Bezpieczeństwo dla Cadel nie jest opcją lecz standardem, dlatego zamknięta komora spalania nie jest u nas czymś ekstra (dla domów pasywnych i z rekuperacją).

Piecyk występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

Konstrukcja “przyjazna dla środowiska”

Ten piecyk jest już zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w sprawie emisji i wpływu na środowisko.

Nowa komora spalania

Innowacyjna komora spalania złożona z dwóch warstw aluminium, wewnątrz których następuje idealne spalenie pelletu. Nowa komora nie posiada wyjmowanego popielnika.

Jeden korpus dla niezliczonych zalet:
• więcej powierzchni do wymiany ciepła,
• większa odporność mechaniczna,
• większe załamania płomieni,
• lepsza wydajność,
• niższe emisje,
• mniejsze zużycie,
• mniejszy wpływ na środowisko podczas produkcja piecyka.

System sterowania

Panel sterujący umieszczony na piecyku, z łatwymi i intuicyjnymi funkcjami jest naprawdę prosty w obsłudze. Jest on dostępny w języku polskim.

Easy Connect Plus

Dzięki aplikacji Easy Connect Plus, wyposażonej w zintegrowaną technologię Wi-Fi i Bluetooth, możesz włączać, ustawiać, sterować i wyłączać wszystkie piecyki CADEL bezpośrednio ze swojego smartfona, bez względu na to, gdzie jesteś.

Wyposażenie standardowe piecyków na pellet Cadel:

– zgodny z dyrektywą Ecodesign 2022 w związku z wysoką sprawnością i czystym spalaniem,
– wygoda użytkowania: pojemnik na popiół została powiększona, dzięki czemu może być opróżniany tylko raz w tygodniu,
– minimalistyczne uchwyty do otwierania drzwiczek,
– przyłącze świeżego powietrza z zewnątrz fi 60,
– system czystej szyby,
– zbiornik na pellet wewnątrz urządzenia.

Piecyk na pellet Sweet Air 7, 0 kW

Model Sweet o mocy 7, 0 kW stworzony został do ogrzewania średniej wielkości pomieszczeń. Wyposażony jest w tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajnością czynią go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 9 do 25 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić.

Prosty w sterowaniu poprzez panel na piecyku lub Wi-Fi.

Kubatura grzewcza min/max: 55/168 m3

Powierzchnia grzewcza min/max20/62 m2

Zasobnik na pellet: 15 kg

Piecyk na pellet Sweet Air 7, 0 kW

Kubatura grzewcza min/max

55/168 m

Powierzchnia grzewcza min/max

20/62 m2

Czas pracy min/max

8, 8/25 h

Zużycie godzinowe min/max

0, 6/1, 7 kg/h

Wydajność przy mocy nominalnej

90%

Wydajność przy mocy zredukowanej

91%

Rodzaj pellet

Ø 6 mm ENPlus A1

Wlot powietrza do pieca

Ø 60 mm

Zestaw koncentryczny spalin

opcja

Nowa komora spalania

Hermetyczna komora spalania

Ruszt z żeliwa

Comfort mode

Wi-Fi w standardzie

Bluetooth w standardzie

Pilot zdalnego sterowania

opcjonalnie

Programowanie tygodniowe / dzienne

Wylot spalin z tyłu

Piecyk na Pelet CADEL Sweet3 Air 7 kW wyposażony jest w tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajnością czynią go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie peletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 10 do 36 godzin. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić.

Urządzenia firmy Cadel spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakości, m. in wytyczne EcoDesign - w Polsce EkoProjekt (przepisy antysmogowe). Piec można także stosować w domach z rekuperacją i wentylacją mechaniczną.

Dostępne kolory blach wykańczających: biały, bordowy, antracyt.  

Piece na pelet to ekonomiczne, ekologiczne i praktyczne urządzenia. Pelet zapewnia wysoką wydajność przy niskim koszcie paliwa. Piecyki na pelet Cadel są ekologiczne, gdyż zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.

Pelet to praktyczność i wygoda. Jest łatwy w transporcie i przechowywaniu (worki 15 kg). Wytwarza mniej popiołu niż drewno. Piecyków na pelet mają możliwość działania w trybie automatycznym.

Bezpieczeństwo. Firma Cadel wyposaża wszystkie swoje urządzenia w systemy spokojnej pracy. Wylot spalin z piecyka jest zmniejszony w porównaniu do tradycyjnego urządzenia na drewno, a dodatkowo nie ma ryzyka, że spaliny wydostaną na się pomieszczenie podczas normalnego użytkowania. Dym wyprowadzany jest na zewnątrz poprzez specjalny (odporny na działanie wysokich temperatur) wentylator spalin. Produkty Cadel są wyposażone w system zabezpieczający przed zapłonem (wybuchem) gazu drzewnego w komorze spalania oraz technologię optymalizacji pracy wentylatorów nadmuchu gorącego powietrza na pomieszczenie.

Rozruch piecyka został uproszczony do minimum. Dzięki temu piecyki Cadel są proste, bezpieczne i intuicyjne w działaniu. Piecyki Cadel są synonimem bezpieczeństwa, a wybór jednego z nich oznacza, radość z ciepła w domu wraz z pełnym spokojem.

Wersja AIR oznacza nadmuch na pomieszczenie za pomocą wentylatora. Pełna automatyka oznacza, że urządzenie samo się rozpala i wygasza oraz utrzymuje temperaturę odpowiednią dla domowników.

System sterowania. Panel sterujący umieszczony na piecyku, z łatwymi i intuicyjnymi funkcjami jest naprawdę prosty w obsłudze. Jest on dostępny w polskim języku.

Możliwość sterowania smartfonem i tabletem. Oprócz tradycyjnego panelu i pilota, poprzez dedykowane aplikacje (App), możliwe jest zarządzanie i programowanie piecyka ze swojego smartfonu lub tabletu, wewnątrz lub na zewnątrz domu - dla maksymalnego komfortu (wymaga zakupu dodatkowego modułu za 1160 zł brutto, kompatybilne z systemami Android / iOS).

Dane techniczne:

 • moc: 7 kW
 • szerokość: 470 mm
 • wysokość: 940 mm
 • głębokość: 485 mm
 • waga: 74 kg
 • średnica komina: 80 mm
 • sprawność: 92-95%
 • średnica dolotu powietrza: 60 mm
 • Klasyfikacja energetyczna: A+
 • Autonomia pracy: 9. 1- 2. 7h
 • Pojemność zasobnika: 15 kg
 • Zużycie pelet: 0, 5-1, 6 kg/h
 • Pobór prądu: 40 W
 • materiał: stal
 • powietrze do spalania: z zewnątrz
 • wylot spalin: tył
 • otwieranie drzwi: lewe
 • szyba: płaska
 • załadunek: z przodu
 • materiał opałowy: pellet

Piec dostępny w kolorach:

Instrukcja obsługi dla użytkownika Cadel Sweet3 7

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi dla użytkownika Cadel Sweet3 7

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi dla użytkownika Cadel Sweet3 7