Instrukcja obsługi i programowania Canon Bjc 3000 Series

Instrukcja obsługi i programowania Canon BJc 3000 Series to skomplikowane urządzenie będące w stanie wykonywać wiele czynności. Może ono wykonywać zadania drukowania, skanowania, kopiowania i konwersji plików. Można go skonfigurować do drukowania za pomocą różnych języków programowania i sterować go za pomocą protokołów sieciowych. Jego obsługa wymaga wiedzy technicznej i konfiguracji sieci. Instrukcja obsługi i programowania Canon BJc 3000 Series jest dostępna w Internecie i jest szczegółowo opisana. Zawiera ona informacje dotyczące instalacji, konfiguracji, użytkowania i programowania urządzenia. Użytkownicy mogą również skorzystać z darmowych tutoriali i poradników, aby uzyskać dodatkową pomoc przy konfiguracji i użytkowaniu tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i programowania Canon Bjc 3000 Series

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Drukarki I Multifunkcjonalność Canon

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Drukarki I Multifunkcjonalność Canon.
Mamy 1, 006 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 194 produktów Canon w kategorii Drukarki I Multifunkcjonalność.

 • b
 • cimps

Metody połączenia

Drukarkę można podłączyć do urządzenia (np. smartfona) na dwa sposoby: Jedna metoda służy do łączenia przy użyciu routera bezprzewodowego, a druga do łączenia bezpośredniego.
Nie można korzystać z obu tych sposobów naraz.

Jeśli masz router bezprzewodowy, zalecamy korzystanie z metody opisanej w części Połączenie z routerem bezprzewodowym.

Przy podłączaniu urządzenia do drukarki, gdy jest już do niej podłączone inne urządzenie, podłącz je, korzystając z tej samej metody, jaką zastosowano w przypadku podłączonego już urządzenia.
Jeśli podłączysz je, korzystając z innej metody, komunikacja z podłączonym już urządzeniem zostanie przerwana.

Połączenie z routerem bezprzewodowym

 • Połącz ze sobą drukarkę i urządzenie za pośrednictwem routera bezprzewodowego.
 • Metody połączenia różnią się w zależności od rodzaju routera bezprzewodowego.
 • Ustawienia sieciowe, np. identyfikator SSID i protokół zabezpieczeń, można zmieniać w drukarce.
 • Po nawiązaniu połączenia między urządzeniem a routerem bezprzewodowym i pojawieniu się na ekranie urządzenia ikony (ikona Wi-Fi) możesz podłączyć urządzenie do drukarki za pośrednictwem routera bezprzewodowego.

Bezpośrednie połączenie (tryb punktu dostępu)

 • Połącz ze sobą drukarkę i urządzenie bez pośrednictwa routera bezprzewodowego. Łączy urządzenie z drukarką bezpośrednio przy użyciu funkcji Połączenie bezpośrednie drukarki.
 • Jeśli nawiązujesz połączenie przy użyciu Bezpośredniego połączenia w zależności od systemu operacyjnego połączenie z Internetem może zostać przerwane. W takim przypadku nie można korzystać z usług sieci Web przeznaczonych dla drukarki.
 • Jeśli urządzenie jest już połączone z siecią, nie można połączyć go z drukarką w trybie Bezpośredniego połączenia. Wyłącz połączenie z siecią, a następnie kontynuuj konfigurację.
 • Jeśli podłączasz do drukarki, która działa w trybie bezpośredniego połączenia, urządzenie komunikujące się z Internetem za pośrednictwem routera bezprzewodowego, dotychczasowe połączenie między urządzeniem a routerem bezprzewodowym zostanie przerwane. W takim przypadku urządzenie może automatycznie przełączyć się na połączenie danych komórkowych, w zależności od modelu urządzenia. Komunikacja z Internetem za pośrednictwem połączenia danych komórkowych wiąże się z naliczaniem opłat.
 • W trybie bezpośredniego połączenia możesz podłączyć maksymalnie pięć urządzeń naraz. Jeśli spróbujesz podłączyć szóste urządzenie, gdy będzie już podłączonych ich pięć, pojawi się komunikat o błędzie.
  W takim przypadku odłącz urządzenie, które nie korzysta aktualnie z drukarki, a następnie jeszcze raz skonfiguruj ustawienia.
 • W przypadku korzystania z systemu Windows XP:

  Konfiguracja bez kabla nie jest dostępna w systemie Windows XP. Aby podłączyć drukarkę bezpośrednio, użyj funkcji Bezpośrednie połączenie. Rozpocznij konfigurację, korzystając z poniższego łącza.

 • Bezpośrednie połączenie (Windows XP)
 • Ograniczenia
 • (Pojawia się w nowym oknie)

  Zaawansowana instrukcja obsługi

  Niniejsza instrukcje zakładają, że korzystasz z EOS-1D X Mark III, na którym zainstalowano wersję firmware 1. 6. 0 lub nowszą.

  Instrukcja obsługi i programowania Canon Bjc 3000 Series

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i programowania Canon Bjc 3000 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i programowania Canon Bjc 3000 Series