Podręcznik harcerski Ge Jbc17

Podręcznik harcerski Ge Jbc17 to wyjątkowa książka, która została stworzona z myślą o harcerzach. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat harcerstwa, w tym naukę szeregowego, naukę jak przygotować się do obozu harcerskiego, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak wykonywać wszelkiego rodzaju prace harcerskie, a także jak być skutecznym liderem i pomysłowym organizatorem. Książka zawiera również informacje na temat straży pożarnej i ratownictwa, co czyni ją idealną pozycją dla każdego harcerza. Zawiera również liczne wskazówki dotyczące tworzenia skautowych prac i innych czynności, które pomagają w pracy harcerskiej. Książka jest szczególnie przydatna dla nowych harcerzy, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu zasad i zwyczajów harcerstwa. Jest to również idealny prezent dla starszych harcerzy, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik harcerski Ge Jbc17

Ean: 9788378506751

Isbn: 9788378506751

Oprawa: twarda

Ilość stron: 278

Wymiary: 12. 0x16. 0cm

Reprinty: reprint wydania, [1924]. "KALENDARZ HARCERSKI. ROK 1924". Przywrócić pamięć Od RedakcjiWydawnictwo nasze odbiega całkowicie od typu kalendarzy skautowych zagranicznych, a i u nas już parokrotnie wydawanych. […]Podręczniki harcerskie istnieją w Polsce w dostatecznej ilości, […], brak jest natomiast wielkich w literaturze polskiej wydawnictw propagandowych, mających na celu poinformowanie społeczeństwa o istocie, celach, potrzebach, stanie obecnym Harcerstwa. Pierwsze tego rodzaju poważniejsze wydawnictwo […] chcieliśmy zapoczątkować. […] wydaje nam się, dostarczamy Przyjaciołom naszym pewnej ilości materjału, który doprowadzi do zainteresowania Harcerstwem szerszego ogółu; starszyźnie harcerskiej i starszej młodzieży, dajemy sporą garść myśli i wiadomości, które mogą się przyczynić do pogłębienia poglądów na Harcerstwo.

Cena:23, 80 zł

Cena sugerowana:28, 00 zł

Oszczedzasz:4, 20 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Drugie wydanie napisanego współcześnie przystępnym językiem podręcznika skierowanego bezpośrednio do zastępowych. Autor jest harcmistrzem z wieloletnim doświadczeniem wychowawczym, m. in. jako pierwszy Naczelnik Harcerzy ZHR i członek komendy kursu Jakobstaf. Książka bogato ilustrowana przez hm. Dariusza Grochala.

Ze wstępu autora:
Harcerstwo to gra. Czasem nawet – jak to wizjonersko napisał Józef Sosnowski, a po nim jeszcze raz Aleksander Kamiński – Wielka Gra. Gra fascynująca, przebijająca wszystkie planszówki i gry komputerowe, które poznałem. Naprawdę! Ma niewielkie wymagania sprzętowe, jest opracowana w 3D, grafikę wierną do złudzenia, zasady proste, a zarazem dające mnóstwo wariantów. Wreszcie to gra, w której czasem trudno odróżnić, co jest zabawą, a co prawdziwym życiem. I co zaskakujące, owa gra dostarcza wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji i frajdy, mimo że od początku wiadomo, iż każdy gracz wygrywa! Niemożliwe? Spróbujcie!

autor: Tomasz Maracewicz, ilustracje: Dariusz Grochal

Marka

Jakobstaf!

Jakobstaf! Fundacja Harcerstwa

Podręcznik wychowania metodą harcerską, przeznaczony dla instruktorów, którzy chcą dokładnie zrozumieć, w jaki sposób stosowane w harcerstwie „chwyty” wychowawcze oddziałują na chłopców.
A zwłaszcza dla tych, którzy chcą twórczo rozwijać harcerski system wychowania, formułować nowe, ciekawe programy, konstruować nowe, lepsze narzędzia wychowawcze. Jednym słowem, dla tych, którzy chcą być nie tylko dobrymi „rzemieślnikami”, ale mają także ambicje twórcze. Książka warta polecenia także tym wszystkim nie-harcerzom, którzy chcieliby harcerstwo zrozumieć i dowiedzieć się czemu zawdzięcza ono swoje – odnoszone już od ponad stu lat – sukcesy wychowawcze.

Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży.Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę.Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Podręcznik harcerski Ge Jbc17

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik harcerski Ge Jbc17

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik harcerski Ge Jbc17