Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch Ngm8056uc

Bosch NGM8056UC to jeden z najbardziej wszechstronnych i kompaktowych modeli piekarników dostępnych na rynku. Urządzenie to jest wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji, takich jak czujniki temperatury, sterowanie elektroniczne i wiele innych. Model ten ma łatwy w użyciu podręcznik konfiguracji i funkcji, który pozwala użytkownikom na szybkie i łatwe wybieranie funkcji dostosowanych do potrzeb i wymagań. Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch NGM8056UC ułatwia użytkownikom zarządzanie i konfigurowanie ich sprzętu, dzięki czemu mogą cieszyć się z jego wysokiej wydajności i wszechstronności.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch Ngm8056uc

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

TytułOpisData wydania
(Wersja)
Plik
(Rozmiar)

Instrukcja obsługi dla sieci

Zawiera informacje dotyczące korzystania z produktu w sieci.

11/05/2010
(0)
Pobierz
(3. 86MB)

Pobierz i zobacz dokument w formacie PDF. Dokumenty w formacie PDF wymagają instalacji programu Adobe ® Acrobat Reader DC®. Jeśli nie masz programu Adobe ® Acrobat ®, kliknij przycisk "Adobe ® Acrobat Reader DC®", aby pobrać oprogramowanie.

ODKRYJ NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE REDUKCJĘ HAŁASU: SŁUCHAWKI QUIETCOMFORT® II Z 90-DNIOWYM OKRESEM PRÓBNYM BEZ RYZYKA. WIĘCEJ INFORMACJI

Przewodniki i instrukcje obsługi produktów

Pomoc Podręcznik użytkownika:

  Skrócony podręcznik konfiguracji:

  Systemy Lifestyle, do których podłączono adapter SoundTouch, automatycznie wyszukują aktualizacje po uruchomieniu aplikacji SoundTouch. Jeśli aktualizacja będzie dostępna, aplikacja poinformuje o możliwości zaktualizowania.

  Darmową aplikację SoundTouch można pobrać tutaj:

  Dodatkowe funkcje aplikacji:

 • Zawiera szczegółowe instrukcje konfigurowania systemu SoundTouch™ w ciągu kilku minut
 • Ułatwia słuchanie stacji radiowych w Internecie i utworów z biblioteki muzycznej zapisanej na dysku lokalnym oraz korzystanie z popularnych usług muzycznych, takich jak Spotify®, Pandora®, iHeartRadio™, SiriusXM, Deezer i QPlay Dostępne usługi muzyczne mogą się różnić.
 • Umożliwia dodawanie ulubionej muzyki do zaprogramowanych ustawień, co pozwala na bezpośredni do nich dostęp z dowolnego systemu SoundTouch lub pilota
 • Za pomocą wielu systemów SoundTouch™ można odtwarzać tę samą lub inną muzykę w różnych pomieszczeniach
 • Ręczna aktualizacja systemu SoundTouch

  Jeśli system jest podłączony do sieci domowej, sprawdza on dostępność aktualizacji oprogramowania za każdym razem, gdy jest używany. Jeśli dostępna jest aktualizacja, zaczyna automatycznie ją pobierać. Gdy aktualizacja zostanie w całości pobrana, przy wyłączaniu konsoli na ekranie pojawi się komunikat informujący, że aktualizacja jest gotowa do zainstalowania. Po zakończeniu instalacji system automatycznie się wyłączy. 

  Aktualizacja jednostki sterującej

  Po podłączeniu do sieci z dostępem do Internetu jednostka sterująca będzie sprawdzać dostępność aktualizacji przy każdym użyciu. Jeśli dostępna będzie aktualizacja, zostanie ona automatycznie pobrana do jednostki sterującej. Po zakończeniu pobierania pliku na ekranie pojawi się komunikat „Aktualizacja jest gotowa do instalacji. Zainstalować teraz? ”, gdy system zostanie wyłączony.

  • Upewnij się, że moduł basowy i bezprzewodowe odbiorniki dźwięku przestrzennego są podłączone bezprzewodowo do jednostki sterującej. W przeciwnym razie aktualizacja tych elementów nie będzie możliwa.
  • Aby rozpocząć instalację, wybierz opcję Zainstaluj.
  • Po zakończeniu instalacji system się wyłączy.

  Systemów Lifestyle 600 i 650 nie można zaktualizować za pomocą aplikacji SoundTouch. Naciśnij przycisk SETUP na pilocie, a następnie wybierz opcję „Aktualizacja oprogramowania”, aby określić, czy aktualizacja oprogramowania została pobrana na konsolę. Jeśli jakiekolwiek automatyczne aktualizacje będą gotowe do instalacji, na ekranie zostaną wyświetlone instrukcje.

  Aktualizacja modułu basowego

  Aby zaktualizować moduł basowy, musi on być bezprzewodowo podłączony do konsoli. Jeśli podczas aktualizacji systemu moduł basowy był podłączony do konsoli za pomocą kabla 3, 5 mm, jego aktualizacja nie dojdzie do skutku. 

  Aktualizacja pilota zdalnego sterowania

  Jeśli dla pilota zdalnego sterowania sparowanego z jednostką sterującą gotowa jest aktualizacja, konsola zaktualizuje go w ciągu 10 minut. Po aktualizacji z pilota nie będzie można korzystać przez około minutę.

  Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch Ngm8056uc

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch Ngm8056uc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i funkcji Bosch Ngm8056uc