Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100

Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100 to kompleksowa instrukcja dotycząca przenoszenia danych i zasobów z systemów Eternus Dx100. Zawiera szczegółowe informacje o przygotowaniu, konfiguracji, instalacji i testowaniu systemu Eternus Dx100. Podręcznik ten może pomóc w przenoszeniu danych, plików, aplikacji i innych zasobów z systemu Eternus Dx100 na inne systemy. Ponadto podręcznik ten zawiera informacje na temat wykonywania kopii zapasowych, wykonywania kopii zapasowych i odzyskiwania danych, a także instrukcje dotyczące zarządzania zasobami i bezpieczeństwem systemu Eternus Dx100. Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100 może pomóc w zapewnieniu skutecznej migracji danych, plików, aplikacji i innych zasobów z systemu Eternus Dx100.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100

Pamięci masowe Fujitsu ETERNUS zapewniają zrównoważony stosunek pojemności pamięci, wydajności i całkowitych kosztów w cyklu eksploatacji danych — od zastosowań produkcyjnych, analiz biznesowych i obsługi dużej ilości danych po tworzenie kopii zapasowych i długoterminowe archiwizowanie plików.
W skład kompleksowej serii pamięci masowych ETERNUS wchodzą

 • Systemy all-flash
 • Dyski hybrydowe i matryce pamięci flash
 • Pamięci masowe i oprogramowanie hyper-scale
 • Urządzenia do tworzenia kopii zapasowych danych
 • Zbiór kaset

ETERNUS sprawdza się w realizowaniu strategii „Pamięć masowa z firmą w centrum” poprzez synchronizację zasobów pamięciowych z priorytetami biznesowymi przy jednoczesnej redukcji kosztów. W oparciu o produkty ETERNUS, nowoczesną technologię dostarczaną przez naszych partnerów oraz kompleksowe usługi firmy Fujitsu dostarczamy kompletne rozwiązanie z zakresu pamięci masowych.

Macierze dyskowe Fujitsu – bezpieczeństwo danych firmowych

Macierze dyskowe Fujitsu gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa zasobów danych firmowych. Oferowane rozwiązania stanowią kluczowy element przechowywania i zabezpieczania informacji. Japoński producent rozwinął dwie serie pamięci masowej – taśmowe i dyskowe. Duży wybór modeli pozwala dopasować sprzęt do indywidualnych wymagań oraz konkretnych zasobów danych w firmie.

Dyskowe i taśmowe pamięci masowe

Macierze dyskowe Fujitsu to przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa oraz wydajność w zakresie przechowywania danych. Rozwiązania proponowane przez japońskiego producenta pozwalają na automatyczne zarządzanie oraz dużą elastyczność realizowanych zadań. Zasoby pamięci w płynny sposób dopasowują się do bieżących potrzeb firmy. Fujitsu oferuje niezawodne urządzenia przygotowane z myślą o bazach danych, wirtualizacji, poczcie e-mail oraz aplikacjach dla biznesu. W ofercie naszego sklepu znajdują się również macierze dyskowe będące rozszerzeniem pamięci serwerów. Proponujemy również rozwiązania sprzętowe do szybkiego i bezproblemowego przechowywania danych, które nie wymagają budowania złożonej infrastruktury IT.

Taśmowe macierze dyskowe sprawdzają się w sytuacji, gdy niezbędne jest przechowywanie danych przez dłuższy czas. W celu bezpiecznej archiwizacji warto postawić na wydajne i niezawodne systemy pamięci bazujące na taśmach LTO. Zastosowanie tej technologii gwarantuje dużą pojemność i prędkość nośników przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Zadbajcie Państwo o bezpieczeństwo i bezproblemową archiwizację danych. Postawcie na sprawdzone macierze serwerowe Fujitsu, które dopasujecie do indywidualnych potrzeb Waszej firmy.

Fujitsu ETERNUS DX100 jest rozwiązaniem które zapewnia funkcjonalność klasy korporacyjnej małym i średnim firmom. Świetnie sprawdzi się do konsolidacji danych, wirtualizacji, baz danych lub serwerów e-mail.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Fujitsu ETERNUS DX100 Basic

  Czytaj dalej

 • Fujitsu ETERNUS DX100 Optimum

  Czytaj dalej

  Fujitsu ETERNUS DX100 Premier

  Czytaj dalej

Macierze dyskowe jest to produkt tak indywidualny, że nie sposób przygotować je jako prefabrykowane produkty. Każde rozwiązanie przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby i oczekiwania klienta. Jeśli jesteś zainteresowany rozbudową sieci IT w Twojej firmie zadzwoń +48 228771525.

 • Biblioteki taśmowe LTO (3)

 • Macierze dyskowe (9)

Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik migracji sprzętu Fujitsu Eternus Dx100