Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870

Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870 to jeden z najnowszych modeli nożyc do cięcia drewna. Jest zaprojektowana z myślą o maksymalnym wydajności, dzięki czemu skraca czas pracy. Nożyce posiadają wytrzymały korpus, który jest wykończony wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Uchwyt nożyc jest skonstruowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Nożyce są wyposażone w wytrzymały mechanizm, dzięki któremu pozwalają na szybkie i precyzyjne cięcie drewna. Są one również zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie, dzięki czemu są one idealnym narzędziem do cięcia drewna.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870

IK. 0630. 1. 2022 Sporządzenie,, Aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Komorniki. "
Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość
/ Jm Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz
Plik
1 Sporządzenie dokumentacjiiny Komorniki" Sporządzenie,, Aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Komorniki" 1 szt. 0%23% 5% 7% 8%Różna stawka VATnie podlega zw. PLNEUR Urząd Gminy Komorniki
Stawna 1
62-052, Komorniki

Dokument nr: ID 559090, IK. 2022

Składanie ofert:
Składanie ofert odbywa się za pośrednictwem platformy elektronicznej, dostępnej pod adresem:
https://platformazakupowa. pl/transakcja/559090
Składania: 12-01-2022 09:50:00
Otwarcia: 12-01-2022 09:55:00

Wymagania:
Wymagania i specyfikacja
Szanowni Państwo,
informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.
Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku: - niewystarczających środków na realizację zamówienia, - zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.
W przypadku pytań:
- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel. 61 8100673
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.
tel. 22 101 02 02
e-mail: cwk@platformazakupowa. pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy.
Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.
Komunikaty
Osoba wystawiająca postępowanie nie zamieściła dodatkowych komunikatów
Wyślij wiadomość do zamawiającego
Kryteria i warunki formalne
Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Cena 100% Wartość oferty 0, 00 PLN netto
0, 00 PLN brutto
2 Warunki płatności - Przelew 14 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję"
3 Termin realizacji - 30. 07. 2022 Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję"
4 Dodatkowe koszty - Wszelkie dodatkowe koszty po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję"
5 Formularz ofertowy oraz formularz skróconego obowiązku informacyjnego. - Należy załączyć wypełniony formularz ofertowy oraz formularz skróconego obowiązku informacyjnego. (Zamawiający wymaga załączenia pliku)

Uwagi:
Opis dodatkowy
1) Zakupy w naszej firmie realizowane są przez platformę zakupową Open Nexus. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://platformazakupowa. pl/
2) Oferty można składać wyłącznie za pomocą formularza dostępnego na stronie zapytania za pośrednictwem Platformy Open Nexus.
3) Pełna specyfikacja oraz ewentualne załączniki są widoczne na stronie postępowania na Platformie Open Nexus.
4) Aby móc składać oferty w postępowaniach publicznych nie jest wymagana rejestracja i logowanie, a jedynym wymogiem jest wpisanie oferty w szablonie.
5) Składanie ofert jest zawsze bezpłatne.

Kontakt:
Urząd Gminy Komorniki Oddział: Wydział Infrastruktury Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
ul. Stawna 1
62-052 Komorniki
Kontakt za pomocą platformy zakupowej
https://platformazakupowa. pl/all? limit=100&tab=active&year=2022

Zmienianie właściwości formantu skróconego formularza w Dynamics 365 Customer Engagement (on-premises) | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 2 min

Ten temat dotyczy platformy Dynamics 365 Customer Engagement (on-premises). Aby zapoznać się z wersją tego tematu dotyczącą usługi Power Apps, zobacz:Konfigurowanie składnika szybkiego widoku

Formant skróconego formularza w formularzu niestandardowej aplikacji biznesowej wyświetla dane z rekordu, który wybrano w wyszukiwaniu w formularzu. Dane wyświetlane w formancie są zdefiniowane przy użyciu skróconego formularza. Wyświetlane dane nie są edytowalne, ale gdy pole podstawowe jest umieszczane w skróconym formularzu, staje się łączem w starszej wersji aplikacji klienta sieci Web umożliwiającym otwarcie pokrewnego rekordu. To łącze nie jest łączem wykonywalnym w aplikacji ujednolicony interfejs. Więcej informacji: Tworzenie i edytowanie skróconych formularzy

Dostęp do Właściwości formantu skróconego formularza w eksploratorze rozwiązań. W obszarze Składniki rozwiń Encje, rozwiń żądaną encję i wybierz Formularze. Na liście formularzy, otwórz formularz typu Główny. Następnie na karcie Wstaw wybierz Skrócony formularz, aby wyświetlić stronę Właściwości formantu skróconego formularza.

Właściwościopis
Imię i nazwisko/nazwaWymagane: Unikatowa nazwa dla skróconego formularza, która jest używana przy odwoływaniu się do niej w skryptach. EtykietaWymagane: Etykieta wyświetlana dla skróconego formularza. Wyświetl w formularzu etykietęWyświetla etykietę w formularzu. Pole wyszukiwaniaWybierz jedno z pól odnośników zawartych w formularzu. Encja pokrewnaWartość ta jest zależna od wybranej wartości Pole odnośnika. Jest to zazwyczaj podstawowa encja relacji 1:N dla wyszukiwania.

Jeśli encja zawiera pole odnośnika Potencjalny klient, który może akceptować nazwę klienta lub kontaktu, w polu Skrócony formularz można wybrać skrócony formularz dla klienta i kontaktu, zmieniając tę wartość, a następnie wybierając inny skrócony formularz.

Skrócony formularzJeśli wartość Encja pokrewna ma jakiekolwiek skrócone formularze, można je tutaj wybrać. W przeciwnym razie kliknij wybierz Nowy i utwórz taki formularz.

Wybierz Edytuj, aby zmienić wybrany skrócony formularz.

Właściwości dodatkoweMożna określić domyślny styl renderowania wybierając pole wyboru. Można to ustawić tak, aby jako karty był wyświetlany skrócony formularz.

Zobacz też

Użyj formularza głównego i jego składników

Dodatkowe zasoby

Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja formularza skróconego Craftsman 247 775870